Šachy ve Vlčnově! IM Milan Babula + GM Robert Cvek

 

Již zítra(!), tedy v pátek budou naplno frčet šachy ve Vlčnově 🙂 Již za chvíli to vypukne!

V pátek se představí v simultánce IM Milan Babula proti čtyřem hráčům z Vlčnova. A zkušený mezinárodní mistr to nebude mít vůbec snadné…vlčnovští hráči jsou tvrdí a nekompromisní bojovníci…vím velmi dobře o čem píši! Už jsem hrál několik simultánek a vždycky to byl boj na „život a na smrt“. Myslel jsem si kolikrát, že to bude snadná kořist, ale nejednou jsem si ulehčeně vydechl, že partie skončila remízou. Utkání bude online na vlčnovských stránkách.

IM Milan Babula pokračuje pak v sobotu  přednáškou. Veškerý časový rozpis a další informace jsou zde: http://www.sachyvlcnov.cz/2017/08/31/vlcnovsky-sachovy-festival-prednasek-prednasky-simultanky-gm-robert-cvek-a-im-milan-babula/#more-4247

Já nastupuji v sobotu kolem druhé hodiny (14:00) a co jsem si pro vás připravil? To je malé tajemství 🙂 Ale mohu vám říci, že jsem věci, které budu přednášet, ještě nikdy nikomu neukazoval. Jde tedy o zcela nové věci. Jenom malinko poodhalím témata: slabé pole d5? Iniciativa! Pozor na šablonu atd. 

Večer po přednášce (kolem 19:00) bude koštování slivovice a pak bleskovky. Doufám, že vydržím – bleskovky a holanďany mám hodně moc rád 🙂

V neděli pak budu hrát simultánku já. Dále bude následovat menší přednáška a diskuze.

Mimochodem bude se hrát o ceny. Vždy vládla skvělá atmosféra a nejinak tomu bude již za chvíli! Do Vlčnova se moc těším!

Každý je srdečně zván!

 

 

Jeden komentář

  1. Na Roberta jsem připraveni, vypsali jsme speciální bonusy pro každého, kdo jej minimálně odremizuje, kdo jej v simultánce porazí tak se bude mít moc dobře:)

    Co je skvělé, tak tato akce má už tradici a jde to vidět na lidech co se k nám vrací a ti noví, dojíždí docela z pěkné dálky, například západní Čechy, Slovensko…

    Dnes večer budeme mít simultáku s Milanem, původně byl plán jen 4 hráči Vlčnova proti němu, ale protože zájem je opravdu velký, bude to otevřené pro každého kdo si s ním přijde zahrát, už teď vím, že hrát bude hodně lidí a i tady jsme motivovali každého k nejlepšímu výsledku.

    Jsou připravené ceny, soutěže a samozřejmě výborné šachy!

    Petr Koutný

Přidejte komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *