Fyzická DVD už k prodeji a také na Slovensku tento víkend

 

Konečně už mám klasická (fyzická) DVD. Nicméně jenom ty 3+1 (jednotlivé nemám). Podařilo se mi zajistit pěkný obal a hezký potisk.

Kdo má zájem o fyzická/klasická DVD tak mi prosím napište (někteří jste mi už psali, prosím napište mi ještě jednou). Buď vám je pošlu poštou, nebo lépe, když bude možnost se vidět na nějaké šachové akci. Protože se ušetří za poštovné.

Právě tento víkend (9-10.12) budu hrát doma slovenskou extraligu v Senici. Takže pokud někdo má zájem ze Slovenska o tyto fyzické DVD, tak má jedinečnou možnost si je koupit 🙂 nebo třeba říci někomu známému kdo bydlí poblíž. Cena je trochu vyšší (náklady na jedno vypálené DVD + obal + potisk nejsou zanedbatelné, já jsem platil 50 korun za jeden kus). Jde o 14 eur (nebo 350 Kč) za jedno fyzické DVD.

Další víkend (15-17.12) budu v Příbrami a před tím i v Praze (středa, čtvrtek). Takže není vůbec problém se domluvit a vezmu DVD. 

 

2 thoughts on “Fyzická DVD už k prodeji a také na Slovensku tento víkend

 1. Dobrý den,

  mohl byste, prosím, uvést, pro hráče jaké úrovně jsou DVD určena?
  Resp. je-li výklad „univerzální“ – a tedy vyhovující pro hráče řekněme od III. VT třeba až po kandidáta mistra?

  Děkuji mnohokrát za odpověď

  1. Dobrý den,

   ano, určitě. Snažím se o širší záběr. Jde tedy o „univerzální“ výklad, ale přijdou si na své i silnější hráči (KM). Například kde ukazuji svoje vzorové partie na francii, mohou použít i hráči s mezinárodním titulem, ale i hráč s elem 1700 pochopí o co jde a nakolik je to důležité.

   Rádo se stalo!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *