Nová grafika stránek

 

Jistě jste si všimli, že je nová grafika stránek. Ta stará nebyla OK a občas z toho i rozbolely oči. Nyní je tu – konečně – nová 🙂

Velký dík patří Petru Koutnému. Protože všechno udělal Petr a já mu tímto moc a moc děkuji. Nejenom, že je Petr skvělý popularizátor šachů na YouTube – Robert a Petr šachy, ale také počítačový machr (a umí spoustu dalších věcí). Občas si myslím, že má tajné dvojče, že stíhá tolik věcí 🙂

Doufám, že změnou designu nepůjde kvalita dolů, ale bude se alespoň držet 🙂 Samozřejmě to už je na mě a pak také na vás, čtenářích. I na vás záleží jak stránky půjdou, jakým tempem a kam. Vždy jsem rád za jakýkoliv postřeh, otázku, doporučení i kritiku.

9 thoughts on “Nová grafika stránek

 1. Ahoj Robe,
  stránky pěkné, zajímavé články a já osobně mám nejraději Tvé komentované partie.
  Znovu díky za tyto stránky a držím palce i do budoucna.

  Robert

 2. Pěkný nový vzhled webu, teď se mi po čtení nedělají vodorovné proužky před očima, jak to bylo u staré modré barvy 🙂

  Když jsem viděl nadpis posledního videa na Youtube „Jak se má hrát Sicilská bílými aneb jak se nemá hrát černými“, tak jsem si myslel, že GM Robert Cvek ukáže dvě partie z minulého kola SK Extraligy: IM Gazik, Viktor (2481) – GM Cvek, Robert (2501) 6.1.2018, a GM Cvek, Robert (2501) – IM Nagy, Gabor (2474) 7.1.2018, kde hrál Robert Cvek v obou případech Sicilskou obranu a vyhrál černými a ve druhé partii bílými. Přimlouval bych se, aby nebyl tak skromný a tyto partie nám taky okomentoval, protože je velmi zajímavé a poučné hrát ve dvou dnech obrácenými barvami Sicilskou. Děkuji.

  1. Děkuji, přesně tak tak jsem to měl i já 😀

   Přiznám se, že jsem to nepublikoval hlavně proto, aby to nevyznělo, že sotva něco vyhraji, tak to hned ukáži/pochlubím se. Což není mojí přirozeností, ačkoliv jsem měl z obou partií velkou radost. Navíc jsem vyhrál první partii 6.ledna, tedy na moje narozeniny.
   Možná partie na YouTube někdy dám, ale spíše je využiji jinak a zajímavé momenty použiji k tréninku mých svěřenců 🙂

   1. Jen se pochlubte 🙂. Patřím mezi ty, kteří hltají a těší se na každé nové video. Sebemrskačství už bylo dost.🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *