Šachový obchod Bratislava Krásné DVD

 

Jsem moc rád, že mám tu čest spolupracovat s Mišo Vrbou. Šachovým nadšencem/srdcařem, trenérem, zakladatelem Bratislavské šachové akademie a Šachového obchodu a hlavně skvělým člověkem.

Nedávno jsem byl v Bratislavě na přednášce, kterou právě Mišo organizoval. Mimochodem Bratislavská šachová akademie je velmi agilní a dělá nejrůznější akce pro všechny šachisty všeho věku 🙂 Asi nejvíce známé jsou přednášky od renomovaných trenérů a titulovaných hráčů, hlavně pak od velmistra Igora Štohla. Tyto přednášky jsou perfektní a pro širokou šachovou veřejnost. Co více si přát… Osobně se mi v Bratislavě velmi líbilo. Ačkoliv jsem v sobotu dostal na kožich právě v místnosti, kde jsem měl onu kouzelnou přednášku, tak se vždy do Bratislavy budu velmi rád vracet. A nejenom jako hráč, ale také jako trenér.

Velmi často se mě lidi ptají, nebo píšou, zda mám svoje videa DVD formou, bohužel nemám. Mám pouze formu videa. Byl jsem proto velmi mile překvapen, když mi Mišo navrhl, že moje předposlední video (Bobby Fischer v Rovinji, Jak myslet u partie aneb rozhodovací proces a Dvojité fiančeto – délka skoro 8 hodin) vydá formou DVD. Velmi rád jsem souhlasil a byl jsem zvědav jak si s tím poradí…

Mišo se pustil do práce. A jeho grafické zpracování i obal DVD jsou jedním slovem nádhera, podívejte:

Mišo navíc natočil video o tom jak DVD vypadá. Můžete se podívat zde:

Když mi Mišo poprvé poslal obrázky DVD a video (viz výše), byl jsem velmi mile překvapený/dojatý, protože jde o krásné zpracování. Jsem moc rád, že moje práce dostala tak krásné šaty, mohu-li použít takový příměr.

Objednání DVD je zde: http://www.sachovyobchod.sk/sachovy-software/dvd-gm-robert-cvek/

Link do šachového obchodu je zde: http://www.sachovyobchod.sk/

Mišovi držím palce a přeji mu hodně moc sil a chuti do další práce.

Ps.: A doufám, že nezůstane jen u jednoho DVD 🙂

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *