Vánoční soutěž o krásné knížky…pojďme společně plnit přání…

 
Dobrý den, jsou tady skoro Vánoce a to byly vždy dny splněných přání a proto s galerii Dolmen a s Vámi, pojďme plnit přání i dnes…Mám pro Vás soutěž a věřím, že udělá radost….
 
 
 

 
Jak soutěžit? Je to jednoduché….napište do komentáře na facebooku Robert a Petr šachy ( https://www.facebook.com/petr.koutnyy.5) komu a proč by jste krásnou šachovou knížku věnovali, komu by jste tím udělali radost a komu by radost obdarovaného, udělala radost Vám…Můžete napsat sami sobě, svým dětem, babičce, milence, manželce, ex manželce, nebo manželovi, ex manželovi a nebo přítelkyni….je to na Vás, komu chcete udělat radost, když tomu přidáte pár slov, proč….tak bude na světe jedno krásné Vánoční přání a přání se mají plnit o Vánocích….my se pokusíme pár těchto přání splnit….
 
No a pak, Robert, já a Karel Bartoš jako jeden z fanoušků vybere každý po jednom vítězi, tedy já nevím jaká bude odezva a jak budete soutěžit, můžeme dát celkem 10 knih a toto kolo může být, že rozdáme všech deset, ale když bude málo komentářů, pak rozdáme jen jednu knihu, nebo tři….Uvidíme, je to na Vás….
 
Tedy, dáme si i nějaký čas, do kdy psát a podle oka, řeknu že neděle do 9.12.20128 do 12 hodin….v neděli hned vyhodnotíme vítěze a uvidíme, kolik knih rozdáme…Ten kdo bude vybrán, si vybere sám knížku dle svého přání , z adresy http://sachy-dolmen.cz/hlavni-stranka/galerie-dolmen
no a ta knížka mu přijde domů poštou……
 
Chtěl jsem aby to nebylo o rychlosti hledání odpovědí na internetu, chtěl jsem aby jsme byli krásně Vánočně naladěni a chtěl jsem, aby jsme společně dělali radost…..Uvidíme jak se nám to společně povede….
 
Jsou to krásné knížky galerie Dolmen, tedy i ti co nevyhrají mají krásný tip na krásný Vánoční dárek…takže kdo si bude chtít koupit knížku sám a udělat tak další radost, tak tady je možnost: 
 
 
 
Pěkné Vánoce a hodně radosti….Vám s Robertem, s Petrem a dnes s galerii Dolmen přejeme. Ať se vydaří ty nejkrásnější dny v roce, ať se čas na chvilinku zastaví a ať ti, kteří za to stojí, jsou vedle Vás, ať se rozdává úsměv a radost a štěstí….Protože toto jsou ty opravdové hodnoty, hodnoty které dělají člověka člověkem.

One thought on “Vánoční soutěž o krásné knížky…pojďme společně plnit přání…

  1. Ahoj! Knížku bych věnovala manželovi, protože je to správný šachový fanda. Naštěstí pro mě, protože mít po boku takového šachového poděsa jako jsem já, na to je potřeba mít pevné nervy a taky spoustu šachové literatury po ruce pro pravidelnou a důkladnou relaxaci. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *