ON-LINE – Živé soustředění s Robertem Cvekem – teorie d4 d5 klasický dámský gambit.

S Petrem neustále probíráme nápady. Stále jsme řešili tu věc, že spousta lidí chce trénovat šachy (bohužel, přiznám se, z časových důvodů jsem spoustu lidí musel odmítnou trénovat), ale nemá na trenéra, respektive kvalitní trenér není pro každého dostupný (finančně, časově). Videa na YouTube jsou super a určitě budeme natáčet dále a dále (a budou další akce)…, ale není to interakce, není to ten „přímý“ kontakt.
 
V době internetu se to dá ale řešit a právě s tímto my s Petrem přicházíme. Chtěli bychom vám nabídnout možnost potrénovat s trenérem přes internet. Tato verze tréninku bude placená. S Petrem jsme se rozhodli, že tyto tréninky budou na zahájení. Vstupné na cca 2 hodinové soustředění bude 100 Kč. Sami si můžete zvážit, zda to je hodně nebo málo.
 
Začínáme s tím. Nevíme, nakolik to bude nebo nebude úspěšné (a myslím nejenom zájem, ale i technické věci). Samozřejmě pokud bude zájem, dá se udělat daleko větší a delší soustředění a nejenom se mnou. Všechno ukáže čas. Idea je určitě velmi dobrá, už jenom to, že kdokoliv z celé republiky nemusí nikam jezdit a může si v klidu domova poslechnout soustředění. Navíc je pak dostane emailem.
 
Téma první přednášky/tréninku bude zahájení – konkrétně bych rád probral 1.d4 d5 klasický dámský gambit – obecně černými. V té úvodní přednášce bych ukázal obecně, co může černý hrát, co je dobré a co ne. Klasické velmistrovské know how. A dle úvodního „pilota“ bych pak udělal další díl a ukázal více konkrétní varianty.
 
Robert Cvek
 
 
Petr Koutný:
 
Video jak to bude vypadat zde:
 
https://www.youtube.com/watch?v=uwGwZ_prSUU
 
Důležitá poznámka: V tomto videu – i ve videu které dostanete po přenosu nejde vidět chat, tedy komentáře. Ale během přenosu je vidíte a můžete s Robertem komunikovat. Na cokoliv se zeptat.
 

Přednáška je 19.1 2019 v 18:00, téma d4 d5 klasický dámský gambit za černého.

Poslední možné zakoupení vstupenky je 18.1. 2019
Dotazy, informace: koutnyy@gmail.com
Důležité do přihlášky zadat jméno, nebo přezdívku, abychom Vás pustili do přednášky…..
 
**************
 
více informací klikem na tento obrázek: 
 
 
Koupit můžete tady ( klikem na tento obrázek) 
 
 

V živém přenosu, Vám Robert Cvek ukáže, vysvětlí  a odpoví na Vaše dotazy teorii d4-d5 klasického dámského gambitu….Tedy jak rozumět, jak toto správně hrát a jak vidět detaily a drobnosti, které vidí jen Velmistr.

 

 

Je to živý přenos, teda Vy se můžete a musíte ptát na vše co Vás zajímá, přímo Vám bude Robert odpovídat a přímo Vás bude Robert trénovat.

 

Cena tohoto tréninku je 100 Kč a délka je 2 hodiny, tedy získáte trenéra, který Vám ukáže své tajemství, své recepty a krásné je na tom to, že když nebudete rozumět pozicím, myšlenkám tak se na to zeptáte a získáte odpověď, která Vás posune šachově dál.

 

Poslední možná platba je 18.1.20:00….po tomto datu a hodině budou další prodeje uzavřeny a nebude možné koupit lístek/ vstupenku.

 

Veškeré informace, tedy technické věci, na jakém odkazu bude přenos, co vše je potřeba se dozví ten, koho to bude zajímat, kdo o to bude mít zájem a kdo se k nám přidá. Tedy po zaplacení vstupenky, Vám na email přijdou veškeré informace.

 

Těšíme se na Vás, toto je první akce a myšlenka tohoto projektu, je ta že budeme probírat teorii zahájení a že silní hráči Vám budou dávat do krve teorii, kterou v knížkách nenajdete.

 

V případě jakýchkoliv dotazů, prosím pište na koutnyy@gmail.com

 

 Těšíme se na Vás 

 

Robert a Petr

16 thoughts on “ON-LINE – Živé soustředění s Robertem Cvekem – teorie d4 d5 klasický dámský gambit.

 1. Protože toto je první akce, už teď můžu slíbit že máme domluvené další akce a nebude to jen Robert, tak v první akci, dáme každému divákovi zdarma jedno DVD od Roberta Cveka…..

  Petr:)

 2. Kdybyste chtěli část takového byznysu časem provozovat na čtveroké platformě – nějaká androidí skupina – rád vám poskytnu přihlašovací údaje a technickou podporu. Vysílací prostor byste si mohli využít dle libosti, včetně jména, obrázků a reklamy. Na prezentaci schopností této funkce vás rád pozvu. Momentálně jsem ve fázi testování. Přednosti jsou minimální datový tok, který by měl být hravě zvládnutý i na EDGE připojení, možná dokonce na GPRS, tento benchmark zatím nemám. Dále pak dobře připravená šachovnice pro různý typ tréninkových úkonů a samozřejmostí pak je, že diváci vidí něco jiného, než co má vysílající na obrazovce. V Alienovi máte zelenou 🙂 Mysleli jsme evidentně na dost podobnou věc.

  1. Díky Štěpáne, zní to moc dobře a mohlo by to být win-win….Vyzkoušíme prostředí, které teďka máme a rádi , teda Robert to může s tebou v budoucnu probrat….

   Petr

 3. Samozřejmě, je v pořádku když si to koupí třeba celý oddíl a koupí si to jen jednou…..nebo když se sejde více lidí u jednoho PC….čím více lidí, tím to bude mít větší smysl a když to bude úspěch a po prvních objednávkách to vypadá že větší než jsme doufali, tak příště bude ……. velké překvapení…..!!
  Počítáme zatím že to bude max 2x měsíčně a už teď ladíme pokračování….

  A ještě jsem zapomněl, máme další akci, obrovskou akci, která by mohla běžet celý rok skoro hotovou, chybí malinko a bude tady něco, co odtáhne lidi od televize a budete s námi celý rok se na to dívat….Tedy….počítám že brzo, brzo to budeme moci říct….

  Vyplatí se nás sledovat…..

  Petr

  Petr

 4. omlouvám se, ale asi jsem to úplně nepochopil …

  klasická situace … o dvouhodinovou přednášku o dámském gambitu zájem mám, ale 19.2. jsem na horách.
  vůbec nemám problém s tou platbou stokoruny, rád ji za takové video dám.
  Je tedy možné zaplatit a PO přednášce dostat mailem odkaz na její stažení ?
  (oželím tedy tu možnost interakce, stejně bych se ptal na hlouposti 🙂 )
  může to tedy takto být ?

  1. Samozřejmě je to v pořádku, nevýhoda že to bude bez interakce a bez dárku, ale všem kdo si koupí vstupenku pošleme video emailem…i když tam nepříjdou….I ten kdo příjde dostane video do emailu, takže se na to podívá kdykoliv bude chtít a je to i pro ty, kdo nemůžou přijít.

   Marku, jestli ti to tak vyhovuje….bude to super…

   Petr

   1. naprosto vyhovuje, jen tedy KAM a s jakým třeba variabilním symbolem platbu poslat.
    (jestli jsem někde přehlédl způsob „nákupu“ vstupenky na tuto první přednášku, tak se omlouvám)

    a na další si určitě čas udělám (na on-line přenos) – tolikrát na lyže zase nejezdím .. 🙂
    Dík a těším se …

    Marek

    1. Marku, klikem na obrázek v článku tě to přesměruje do platební brány, po uhrazení dojdou ti všechny věci….všem automaticky pošlu po přenosu video emailem….kdyby ti to nešlo, prosím napiš na koutnyy@gmail.com

     Děkuji za podporu

     Petr

     PS: i tobě dárek pošlu, napiš mi na email….

  1. Je tam limit, určitě ano….každého po limitu bychom upozornili že je kapacita vyčerpána a vrátili peníze…..Limit jsme ale zakoupili na této platformě snad dostatečný. Dále, jak jsem psal, už teď připravujeme pokračování a čeká nás opravdu v dobrém slova smyslu šachová velryba….:) tedy neuvěřitelně silný a populární komentátor….

   Petr

 5. Znovu a znovu za vše moc děkuji. Ukrutně se těším, musím se co nejdříve přihlásit 🙂 Jenom neblbněte, i testovací verze je za 100 Kč nic 🙂 Nebojte si říci více, však to za vaše super služby nebude hamižnost, ale zasloužená odměna, kterou vám jistě všichni moc přejeme!

  1. Vojto ahoj….

   Děkuji, jde o to aby tam přišli i děti, důchodci….a jde o to abychom mohli zaplatit server a mohli pozvat nejlepší Česko – Slovenské hráče, tedy špičku, legendy a lidi co s námi táhnou náš kanál…..Tedy toto je vstupenka do luxusní třídy….budu rád, když se ta akce bude líbit…

   Petr

 6. Technicka poz.: pre ludi zo SVK – zaplatil som 4 EUR na IBAN : CZ71 2010 0000 0029 0117 9668
  Video neposielajte emailom, lebo bude velke a cez email neprejde. Radsej ho dajte na uschovna.cz a poslite len link. Na uloz.to to tiez nie je dobre davat – lebo stahovanie bez kreditu ide velmi pomaly. Tesim sa o tyzden. Idem si nieco vopred nastudovat … 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *