DVD na prodej

Líbí se Vám moje DVD a nevíte kde je koupit? Nabízím přehled všech DVD, které jsou k dispozici: K dispozici jsou dvě možnosti, ta rychlejší je klikem na odkaz, který Vás přesměruje na prodejní stránku a po zaplacení Vám přijde emailem obratem odkaz ke stažení. Tedy tato možnost není k zasílání poštou. Výhoda je šetření nákladů za DVD a poštovné. V případě potřeby fyzického DVD mě prosím kontaktujte. 

 

Děkuji Robert Cvek 

 

Komplet 3 DVD – – komplet 3+1 Videíí….Plán hry a hodnocení pozice,Překážky zlepšování v šachu,Pl

  Chci Vám nabídnout balíček 3 vídeii za lepší cenu. Proto kdo se rozhodne si koupit všechny 3 DVD, může použít tento odkaz .

 

V tomto balíčku na Vás čeká:

 

1.Plán hry a hodnocení pozice.

Šachy si pro zjednodušení dělíme na taktiku a strategii, byť se to vzájemně doplňuje a jedno není bez druhého. A jedna z nejdůležitějších věcí ve strategii je ohodnotit pozici (správně!) a pak stanovit plán hry. Mnoho šachistů dělá tu chybu, že jednak pozici vůbec nehodnotí, počítají jenom nějaké varianty, často iracionální bez hodnocení a hrají bez plánu, nebo vůbec netuší jak plán stanovit a jak se to dělá. V tomto videu vám vysvětluji jednak jak je to důležité a pak jak se hodnotí pozice a obecně stanovuje plán hry.
 
2.Překážky zlepšování v šachu
Zde se zamýšlím a více rozvádím dvě věci. První věc je ohledně šachových strojů. Považuji používání šachových strojů za velkou překážku v sebe zlepšování šachu (jiné to je pro trenéry, nebo analytiky, ale i tam bych byl opatrný). Proč si to myslím a další úvahy najdete ve videu, plus ukázky na toto téma. Jinak všem svým svěřencům vřele doporučuji vůbec nepoužívat šachový stroj.
Druhá věc nad kterou se zamýšlím je tzv. elo hodnocení a naladění na partii. Jde o velmi důležitou věc, která vás může dost brzdit. Možná budete překvapeni, ale je to tak. 
 
3.Tajemství silných hráčů aneb důležitost vzorových partií při studiu zahájení   
Již mnoho šachistů se mě ptalo a psalo mi, jak to vlastně je se vzorovými partiemi na zahájení (nebo také přechod zahájení střední hra). Jak by asi měly vypadat a zda je to skutečně tak důležité. Ano, je to mimořádně důležité, to vám mohu potvrdit. 
A nyní vám odkrývám svoji „tajnou šachovou kuchyni“ a ukazuji vám svoje tři vybrané vzorové partie na určitý typ pozice ve francouzské obraně. Uvidíte sami, že dvě partie skoro vůbec známé nejsou (z toho jedna je mylně ohodnocena a zanalyzována), proč jsem si je pro sebe vybral jako vzorové partie uvidíte ve videu + jak se učím ze vzorových partií a proč je to tak důležité. Mělo by vám to pomoci v hledání vlastních vzorových partií a jak se z nich učit.
 
A jako bonus, přidávám i video , které mělo největší ohlasy v minulé sérii:
Základy Strategie Robert Cvek
 
 
Cena: 375,00 Kč
Cena: 300,00 Kč
Koupit
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
—————————————————————————————————————————————
 

Aktivita a souhra figur v koncovce – Robert Cvek

 Zde jsem původně chtěl natočit video o trénování sebe samého. O tom jak trénovat, co atd. ale na to jsem si zatím netroufl z hlediska techniky. Ne znalostí 🙂 Ale pokud budete chtít, určitě další video bych natočil o tom jak trénovat sám sebe.

Koncovky jsou v šachu velmi důležité, ale často opomíjené. Zde vám chci ukázat základní principy koncovek – aktivita a souhra figur včetně krále. A pak zamezovat možnostem soupeře.

Cena: 125,00 Kč
Cena: 100,00 Kč
Koupit
————————————————————————————————————————————–

Bobby Fischer – vybrané partie 1969-70 v otázkách a odpovědích – Robert Cvek

 Dlouho jsem přemýšlel co o Bobbym natočit. Jde o můj velký šachový vzor (největší šachový vzor, zcela absolutně 🙂 ). Rozhodl jsem nakonec pro rok 1970 a jeho tažení klíčovým turnajem v Palma de Mallorce, který nakonec suverénně vyhrál a vymrštil ho tak do boje o mistra světa. A pak o jeho jedinou partii v roce 1969, možná vůbec nejkrásnější partie Bobbyho. 

Cena: 125,00 Kč
Cena: 100,00 Kč
Koupit
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
* Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.
—————————————————————————————————————————————

Základy strategie od GM Roberta Cveka

 Zde se snažím ukázat na základní věci – souhra figur a pak na pěšce, na slabá pole/silná pole a na slabé pěšce. Nakolik je to důležité. Myslím si, že toto je často opomíjená věc. Kolikrát jsem byl překvapen, že i silní hráči moc o základech strategie nevěděli.

Cena: 125,00 Kč
Cena: 100,00 Kč
Koupit
Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
* Údaje označené hvězdičkou jsou povinné.