Sny se nemají jenom zdát, musí se prožít a dneškem mi dovolte říct, že něco co začalo jako pár videí pro pár kamarádů je dnes nezisková organizace s názvem: Robert a Petr šachy, z.s,  a našim hlavním cílem, motem nebo vizí a to je zapsáno i v účelu společnosti a tím je: komplexně rozvíjet sportovní a vzdělávací stránku šachové hry a popularizovat šachovou hru jako mimořádný způsob rozvoje lidské osobnosti ve všech jejich formách! 
Tedy v překladu, od pár videí na Youtube jsme dnes neziskovou organizací, která chce popularizovat šachy, protože šachy jsou součástí našeho života. Znamená to, že budeme pokračovat na Youtube, budeme dělat přednášky, budeme provozovat www.sachycvek.cz a www.sachyvlcnov.cz budeme dále provozovat Facebook - Robert a Petr šachy a tím to nekončí. 

Kdo je vlastně dnes Robert a Petr šachy? 

Je to Robert Cvek, Petr Koutný a Vladimír Kokrda a samozřejmě Vy, naší fanoušci, sponzoři, partneři, přátelé a kamarádi, kde všichni dohromady máme rádi šachy! 

Co bude dál? 

Určitě velkou akcí bude přímý Česko - Slovenský komentovaný šachový přenos z Mistrovství Evropy družstev, kde budou komentovat Robert Cvek, Pavel Šimáček a Ján Markoš a to bude krásná akce, která udělá šachům krásné jméno.

Ale co dál? 

Máme připravený krásný projekt s Českým šachovým svazem, běžel by po celý rok a nebyl by nikdo, kdo by jím nebyl zasažen, uvidíme kdy jej spustíme. A hlavně, chceme vstoupit i do pořadatelského života, tedy pořádat šachové akce. S Michalem Machem se snažíme udělat krásný dětský turnaj na konci léta, uvidíme jak dopadneme. Mým snem je dětský tábor příští léto, pokukujeme i po nějakém krásném šachovém festivalu, kdo ví třeba  budeme někdy pořádat Mistrovství republiky :) , sice já jsem plácl jednou i Mistrovství Evropy, no ale to je ještě daleký vesmír.

Proč máme tedy založenou společnost?

Máme partnery, kterým můžeme nabídnout víc než jen poděkování. Můžeme a určitě budeme oslovovat nové potenciální partnery, už pod hlavičkou oficiální společnosti, budeme se snažit ucházet i o peníze z grantové podpory EU a to vše proto abychom Vám mohli dávat krásné šachové zážitky! 

Proč ale toto vše děláme?

Protože máme sny, které chceme prožít. Chceme společně s Vámi nejenom šachy hrát, ale i je prožívat a užívat si krásných zážitků, které spolu můžeme prožít. Ten první krok jste udělali Vy, dali jste nám přízeň a podporu, kterou denně dostáváme na Youtube, na www stránkách, na každé přednášce s Robertem Cvekem a my si té podpory strašně Vážíme! Děkujeme za ní a říkáme, že jdeme dál, nekončíme spíš naopak cítíme se že i díky tomu, že už jsme oficiální organizací jsme zase o kousek blíž k tomu dělat šachy zase o kousek krásnějšími! 


Děkujeme že jste s námi! 


 

Komentáře (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

Zanechat komentář

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Rate this post:
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací…