cup 1614530 1280


Tento článek píši před 4. kolem, kdy 100% mají čtyři hráči. Zbyněk Hráček a Vojta Zwardoň, kteří budou spolu hrát a pak Vojta Plát a Richard Stalmach, kteří budou hrát spolu.


O půl bodu méně má Vlasta Babula a David Navara (hrají spolu) a Lukáš Černoušek, který má dvou bodového Václava Fiňka.

Je více než jasné, že ze jmen, které jsem napsal bude někdo ten Vyvolený. Ale kdo?

Stále je favorit číslo jedna David Navara, ale pokud dneska nevyhraje a vyhraje Zbyněk a vyhraje Vojta Plát, pak to tak jasné není. Protože potom by hráli spolu a bod náskok je hodně.

Do pořadí může hodně promluvit Lukáš Černoušek. Protože pokud porazí Vaška, pak má 3,5 ze 4 s tou výhodou, že nebude už hrát s Davidem. Ačkoliv je Vašek super talent, tak Lukáš bude favoritem. I proto, že Lukáš bude výborně teoreticky připraven.

V případě výhry Davida Navary si myslím a tipuji, že vyhraje David, ale pokud David nevyhraje. Pak tipuji mistra republiky někoho z trojice Vojta Plát, Vojta Zwardoň a Lukáš Černoušek.

No uvidíme, třeba to bude Zbyněk Hráček.

Robert Cvek

Komentáře (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

Zanechat komentář

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Rate this post:
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

logo sachy cvek p

Smysl těchto stránek je pomoc šachistům z České republiky i ze Slovenska. Tyto stránky jsou zaměřeny především na trénik šachu i rad ohledně (sebe)trénování. Budeme rádi pokud tu najdete to, co jste hledali ;)

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací…