teepee 1149402 1920


Šachový tábor pro dospělé?

Již před více než rokem jsme s Petrem chtěli udělat šachový tábor pro dospělé (šachový RP tábor), tedy pro osoby +18. Není to nic proti dětem či mladistvým, spíše jen méně starostí s nešachovými věcmi. Nicméně dříve či později uděláme i šachový RP tábor pro děti.

Proč takový tábor? Napsalo nám už mnoho a mnoho fanoušků, že by se s námi rádi setkali osobně. Dále se mi myšlenka šachového táboru pro dospělé líbí, protože podobné tábory se dělají jen pro děti. Mnoho z Vás mi psalo, že je mrzí, že se nemohou takové akci zúčastnit a měli by velký zájem.

Pokud nám tedy dovolí okolnosti, v září (nejlépe někdy z kraje) uděláme takový šachový tábor na Moravě. Petr už shání věci okolo. Uvidíme jak to dopadne, je možné, že to covid  znovu pohřbí.

Lektoři bychom byli my dva, Petr a Robert. Délka a další věci jsou zatím "v mlze". Osobně mám tu představu, že by se dopoledne a odpoledne nějak rozumně trénovalo a večer by se u piva blicalo, či se povídalo a je toho hodně co říci. Zážitků z RP dílny je tak na dvě knihy.

Tento článek píši jako obecné info a také jako určitý podmět na jakýkoliv dotaz či návrh atd. Protože i vy můžete tento šachový RP tábor spolu vytvářet. Pokud budete mít jakýkoliv dotaz či postřeh, cokoliv, tak mi prosím napište zde do komentářů, nebo na můj email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Děkuji!

Samozřejmě Vás budeme zavčasu informovat.

Robert Cvek

Komentáře (0)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

Zanechat komentář

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Rate this post:
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

logo sachy cvek p

Smysl těchto stránek je pomoc šachistům z České republiky i ze Slovenska. Tyto stránky jsou zaměřeny především na trénik šachu i rad ohledně (sebe)trénování. Budeme rádi pokud tu najdete to, co jste hledali ;)

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací…