on line treninky robert cvek m


Pokračujeme dále v pěšcových strukturách. Rád bych v květnu/máji probral pořádně karlovarskou pěšcovou strukturu.

První dva tréninky, bych se chtěl zaměřit jak hrát se strukturou "bílého". Tedy kde máte pěšce a2,b2,d4,e3,f2,g2,h2. První lekci bych se chtěl zaměřit na základní věci a pořádně vysvětlit danou strukturu (za "bílého"). V druhé lekci jít do větší hloubky. Protože za bílého je více možností než hrát "jen" minoritní útok a minoritní útok má také svoje pravidla a úskalí. Samozřejmě se podíváme i na zahájení, kde  všude (a jak) může vzniknout tato typová struktura.

V dalších dvou trénincích se podíváme jak hrát za "černého". Tedy kde máte pěšce a7,b7,c6,d5,f7,g7,h7. Normálně se má tato struktura za nevýhodnou, protože bílý má tzv. minoritní útok a co má černý? Ale uvidíte sami, že černý má minimálně 3 druhy reakcí a to dobrých. Jen je to třeba znát. My se v první lekci zaměříme na základy a pak je budeme prohlubovat. V druhé lekci si ukážeme pokročilejší věci.

Sám jsem této struktuře věnoval mnoho desítek, ne-li stovek hodin a celé své know-how se pokusím předat v těchto čtyřech lekcích. Opět se to pokusím podat svým stylem a hlavně se zaměřit na praktický/lidský šach. Některé věci možná budou nové i pro znalce tohoto systému.

Moje vize je taková, abyste velmi dobře pochopili tuto strukturu a dobře ji ovládali za obě strany. Je to velmi důležité, protože právě karlovarská pěšcová struktura je jedna z nejčastějších pěšcových struktur. A také abyste měli kvalitní tréninkový materiál na studium a opakování.

Všechny tréninky budou v úterý od 18,00 tedy:

8.díl pěšcových struktur  s   karlovar             5.5. 2020
9.díl pěšcových struktur  s   karlovar             12.5. 2020
10.díl pěšcových struktur  x  karlovar            19.5. 2020
11.díl pěšcových struktur  x  karlovar             26.5. 2020

Jde o čtyři díly za měsíc květen/máj v ceně 800 Kč (jeden díl 200 Kč), délka jednoho dílu kolem 135 minut. Po tréninku dostanete jeho záznam + všechno co se bude ukazovat na souboru chessbase.

Koupit všechny čtyři tréninky můžete zde:
Online zahájení (květen/máj):

V posledním díle jsme probrali holandskou a jedeme dále v zahájení po 1.Jf3. Tento měsíc bych rád probral grünfelda za bílého. Tedy pořadí tahů 1.Jf3 Jf6 2.c4 g6 3.Jc3 a nyní když vám budou hrát 3...d5. Půjde o tzv. antigrünfelda. Jelikož na to máme tři lekce, rád bych probral dva systémy. Jeden klidnější "na remízu" a druhý ostřejší "na výhru".

Všechny tréninky budou ve čtvrtek od 18,00 tedy:

1.díl klidný grünfeld                                            7.5.2020
2.díl "ostrý" grünfeld 1.díl                                   14.5.2020
3.díl "ostrý" grünfeld 2.díl                                   21.5.2020

Jde o tři díly za měsíc květen/máj v ceně 300 Kč (jeden díl 100 Kč), délka jednoho dílu kolem 120 minut. 
Po tréninku dostanete jeho záznam + všechno co se bude ukazovat na souboru chessbase.

Koupit všechny tři tréninky můžete zde:
https://form.simpleshop.cz/Yqyp

Robert Cvek

Komentáře (1)

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
This comment was minimized by the moderator on the site

Já doporučuji využívat prohlížeč cryptotab https://get.cryptobrowser.site/7929941. Za používáni dostáváte zaplaceno. Opravdu funguje
Přes můj odkaz dostanete 100H/s zdarma https://get.cryptobrowser.site/7929941

There are no comments posted here yet

Zanechat komentář

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Rate this post:
Přílohy (0 / 3)
Share Your Location

logo sachy cvek p

Smysl těchto stránek je pomoc šachistům z České republiky i ze Slovenska. Tyto stránky jsou zaměřeny především na trénik šachu i rad ohledně (sebe)trénování. Budeme rádi pokud tu najdete to, co jste hledali ;)

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Více informací…